ساخت درختان سه بعدی SpeedTree Cinema 8.0.2

به احتمال خیلی خیلی قوی بایستی تا کنون نام اسپید تری را شنیده باشید و خب معمولاً با شنیدن این نام یاد ساخت درخت، سبزه، بوته و … می افتید. پلاگینی نیز با این نام برای مکس وجود دارد، که البته یک پلاگین قدیمی است و اما نرم افزار SpeedTree Cinema، یک پلاگین و یا یک اسکریپت نیست بلکه یک برنامه کاربردی کامل و در واقع یک استدیو کامل ساخت و شبیه سازی درختان و تمامی سبزیجات می باشد. نرم افزار SpeedTree نیز از آن دسته نرم افزارهایی است که رزومه بسیار قوی در کارنامه خود دارد. فیلم های چون Avatar ,Harry Potter ,King Kong و ده ها فیلم از قدرت این نرم افزار برای ساخت درختان و گیاهان استفاده کرده اند. روش منحصر به فرد این نرم افزار برای ساخت درختان شما را قادر می سازد که به سادگی اقدام به تولید گیاهان و درختان در پروژه های خود بکنید.

 

خروجی این برنامه تا حد بسیار زیادی واقع گرایانه بوده و مدل های تولیدی توسط این برنامه کاملاً در اختیار کاربر می باشد. کاربران می توانند مدل هایی را ویرایش کنند و یا در معرض نیروهای طبیعی مانند باد و … قرار دهند. تمامی درختان در زمان تولید دارای UV بوده و شما می توانید به راحتی تکسچر برگ و تنه و … را تغییر دهید. خروجی این برنامه به فرمت های OBJ و FBX بوده و شما قادر خواهید بود در تمامی نرم افزارهای مدلسازی و رندرینگ از آن استفاده نمایید. این برنامه دارای یک قسمت به نام SPeedTree Modelr می باشد که شما را قادر می سازد که مدل های درختان و گیاهان را بر اساس نیازتان تغییر دهید که در نوع خود یک مدل ساز بی نظیر با امکانات بسیار قدرتمند است.

[accordions type=”toggle” handle=”pm” space=”yes” ]

[accordion title=”توضیحات انگلیسی:” state=”close” ]

SpeedTree Cinema 8.0.2 (Win64)

IDV has released SpeedTree Cinema 8, the latest version of its standalone tree, plant and foliage modelling suite of tools. New features include:
PBR workflow and rendering. Supports non-destructive material editing, allowing artists to adjust textures on the fly.
A new library of 150 models with thousands of 3D surface-scanned PBR textures. Each model contains multiple polygonal resolutions and adjustable seasonal variations.
Improved export pipeline. Exports of both meshes and wind animations now run much faster and use less memory. Other improvements include UDIM support, better mesh unwrapping, hierarchical exports, and better bone weighting for skinned meshes.
New leaf batching system. Leaf rendering in the SpeedTree Modeler is up to 1,000 times faster than version 7. This greatly speeds the modeling process and supports the creation of more complex models.
Improved wind realism. Cinema 8 captures the complex dynamics of wind among leaves and branches more naturally. The overhauled system features a realistic rolling wind effect, is much easier to tune, and includes a new wind wizard.
Many more improvements, including a new art director tool and an overhauled mesh cutout system.

[/accordion]

[/accordions]

[box type=”custom” bg=”#ebf5fa”]

اطلاعات کلی:

  • عنوان: نرم افزار ساخت درخت بصورت سه بعدی
  • عنوان انگلیسی: SpeedTree Cinema 8.0.2
  • مدرس/شرکت: speedtree
  • حجم: 555 MB (بعد از اکسترکت)
  • مدت زمان:
  • زبان:
  • فرمت: exe
  • فایلهای پروژه: موجود است
  • نرم افزار : SpeedTree

[/box]

[box type=”custom” bg=”#f4f4f4″]

لینک های دانلود:

دانلود از لینک مستقیم با حجم 585 مگابایت

[/box]

[quote]

پسورد فایل فشرده:architectfans.com

[/quote]

.   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .

.: برای خرید اشتراک طلایی و دانلود با سرعت نامحدود کلیک کنید :.

.: آموزش خرید استراک ویژه :.

.   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .   .

نویسنده: مدیریت

سعید خاتمی هستم.کارشناسی ارشد معماری این سایت رو افتتاح کردم تا کانونی باشه برای آشنایی با مهندسین و اساتید محترم معمار از جای جای ایران زمین.امیدوارم بتونم گام مفیدی در این راستا بردارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *